W trawie piszczy!

W trawie piszczy! powstało z przyjaźni, spotkań pod osłoną nocy i rozmów nieoczywistych. Nasze temperamenty doskonale się uzupełniają i gwarantują nieszablonowe rozwiązania. Działamy głównie na terenie małopolski, jednak jesteśmy otwarte na nowe wyzwania i kierunki. Od czterech lat towarzyszymy parom w najważniejszych momentach ich wspólnej drogi czyniąc ich dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Jako florystki wiemy, ile serca młodzi wkładają w organizację tej szczególnej uroczystości, dlatego uważamy, że właśnie ten niepowtarzalny wkład - energii i piękna - można wykorzystać, by służył i ubogacał także innych. Tak powstał nasz flagowy projekt, Pani Róża, którym chcemy zarazić całą Polskę!

Jednak uroczystości ślubne to nie wszystko. Równie mocno angażują nas projekty biznesowe oraz działalność szkoleniowa.

Zapraszamy do osobistych spotkań przy filiżance kawy, podczas których rodzi się współpraca i powstają najlepsze pomysły.

Poznajmy się

Iwona
Huber-Dąbrowska

Kobieta, która ciągle jest w ruchu, o niezwykłej wrażliwości i energii, której czarowi ulegli najlepsi dostawcy kwiatów. Czarodziejka słów, komunikacji i nieszablonowych kompozycji. Pomysłodawczyni projektu “Pani Róża”.

Marlena
Kornet

Zespołowy konstruktor, mistrz planowania, strategii i koncepcyjnego myślenia. Zawsze zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, które są istotne dla każdej Pary Młodej. Jej dłonie uwiją przepiękne wianki, ringi, wieńce. Nie boi się nowych wyzwań. Uwielbia oryginalność naszych klientów.

Aneta
Słabowska-Stanek

Nazywana przez Zespół “Kobietą van Goghiem”. Pracuje na wizjach, łączy fantazję z nutką szaleństwa. Uwielbia wszelkie nowinki, ciekawe kolory, drobne akcenty, które nadają charakter i szczyptę pikanterii każdej uroczystości.

Wartości

Relacje

Zdecydowaną siłą naszego Zespołu są nawiązywane relacje. Wierzymy, że ślub to bardzo osobisty kawałek rzeczywistości, dlatego wymaga wyczucia, taktu i delikatności. Tak właśnie...

Marzenia

Nie do końca wierzymy w uroczystości "idealne", jednak bardzo mocno angażujemy się w inicjatywy płynące z serca. Szczególnie śluby są tym obszarem, gdzie bardzo mocno...

Piękne emocje

Głęboko wierzymy, że dzień ślubu ma być przede wszystkim dla Was i o Was. Pragniemy, by kwiaty były lustrem Waszych emocji, stylu i relacji. W kontekście biznesowym tak...

Dobro, czyli Pani Róża

Pani Róża to nasz autorski projekt, którym chcemy zarazić innych, tak, aby kwiaty wykorzystane podczas uroczystości ślubnej czy biznesowego eventu mogły zyskać drugie życie....

Jako Zespół głęboko wierzymy w nasze wartości. Ufamy, że dzięki nim nasze usługi są niepowtarzalne i “szyte na miarę”, dlatego inwestujemy w relacje, marzenia, piękne emocje i dobro, którego wyrazem jest inicjatywa PANI RÓŻA.

Nasi Klienci o nas

Decyzję o ślubie podjęliśmy spontanicznie, z dnia na dzień. Jak napisał F. Dostojewski "Gdyby na świecie wszystko działo się rozumnie, nic by się nie działo" . Na przygotowania mieliśmy trzy miesiące, pewność, że chcemy żeby to wydarzenie było idealne  i zamglony obraz naszych oczekiwań. Po fakcie mogę stwierdzić, że rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Mogę też stwierdzić, że mieliśmy szczęście bo spotkaliśmy niesamowitych ludzi, którzy pomogli nam zrealizować marzenia. Do tego grona należą między innymi dziewczyny z W trawie piszczy!. Wystarczyło pokazać im kilka zdjęć i powiedzieć chciałabym może tak.... i pozwolić im działać. Pytały i co ważniejsze słuchały ze zrozumieniem odpowiedzi, nie starając się forsować własnych wizji, jasno precyzując, który z pomysłów będzie pasował, a który niekoniecznie się sprawdzi. Podobał nam się sposób w jaki wykorzystały przestrzeń, w której miało miejsce wesele, dobrały kwiaty do niej, nie starając się jej przebrać. Było zielono, naturalnie i tak jak chcieliśmy. Dziewczyny zadbały o każdy detal, pozwalając nam beztrosko oczekiwać  na ten jedyny dzień.

Magdalena i Szymon

  Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie, multum pomysłów i za wielką pomoc w tym najważniejszym dla nas dniu! Współpraca z Wami była dla nas wielką przyjemnością, a efekt końcowy przerósł nasze marzenia.


  Zarówno my, jak i goście, byli zauroczeni zapachem lasu i dekoracjami na sali.  Kwiaty w wazonach, szyszki, iglaki, słoiki obwiązane koronką i to ciepło dopływające z każdej świecy i kominka...Wszystko to wpłynęło na magię tego miejsca. Wianek, jaki przygotowała Marlena przerósł moje najśmielsze oczekiwania, zaś bukiet był zdecydowanie piękniejszy od tego, który miałam w głowie.

  Jadwiga i Paweł Brache

   Firmę „W trawie piszczy!” tworzą przecudowne, kreatywne dziewczyny o wysmakowanych gustach i nieograniczonej wyobraźni. Wszystkie nasze wspólne pomysły, które narodziły się przy filiżance dobrej kawy zostały w 100% zrealizowane. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Kompozycje kwiatowe wniosły do pomieszczenia ciepło, przytulną i niezwykle naturalną, leśną aurę. Wszyscy goście byli oczarowani klimatem, a zachwytom nie było końca.

   …a na dodatek w ten wyjątkowy dzień byłam posiadaczką najpiękniejszego bukietu ślubnego.

   Joanna Borzęcka

    Zapraszamy do kontaktu